شرایط و ضوابط

شرایط و ضوابط


شرایط و ضوابط


# تحویل دهی سرویس ها 1 الی 2 روز کاری در بعد از ارسال سفارش و در صورت درست بودن اکانت (مشخصات موقع عضویت طبق قوانین) میباشد در روز های شنبه و یکشنبه به دلیل تعطیلات میلادی ممکن است تحویل دهی نیز با تاخیر انجام شود.
1_مشتري سرويس خريداري شده مسئول كليه تبادل اطلاعات ما بين سرور و IP خريداري شده است و پارت تکنولوژی هيچ گونه مسئوليتي در قبال نا امني نرم افزاري كاربر و سرقت ناشي از مديريت نادرست سرور و هك و نفوذهايي كه باعث آن اسكريپت يا برنامه نا امن و يا مشابه است را برعهده ندارد.
2_انصراف سفارش بدون دلیل موجه امکان پذیر نیست.
3_مشتريان بايد در سيستم ثبت نام سايت اطلاعات كاملا صحيح و واقعي وارد نمايند و در صورت تست و استعلام مشخصات كاربر و ثابت شدن نادرست بودن اطلاعات وي (قبل از خريد: اكانت وي حذف) و (بعد از خريد: سرويس وي متوقف مي شود) تا نسبت به اصلاح اطلاعات خود از قبيل نام و تلفن و مشخصات ديگر اقدام نمايد.
پارت تکنولوژی برای تماس با مشتریان نیازمند است تا تمامی اطلاعات کاربر را اعم از نام، نام خانوادگی، آدرس پستی، تلفن و... را به طور کامل و دقیق در اختیار داشته باشد و کاربر موظف است تا این اطلاعات را به طور کامل و دقیق وارد نماید در غیر این صورت سفارش کاربر تایید نخواهد شد.
# لازم به ذکر است پارت تکنولوژی در هر زمان میتواند از کاربران خود تقاضای تاییدیه از طریق شماره تلفن ثبت نامی یا دیگر موارد برای تایید هویت نماید حال میتواند به دلایلی مانند تغییر در سرویس یا تعویض سیستم عامل و ... که باعث حذف اطلاعات فعلی کاربر شود یا هر دلیل دیگری باشد پس دقت نمائید که موقع ثبت نام مشخصات صحیح ارائه فرمائید
#ارائه کارت ملی در پارت تکنولوژی اجباری نبوده و فقط در موارد خیلی فوری و خیلی مهم ممکن هست جهت حل مشکلات هویتی کمک نماید و ارائه تصویر کارت ملی نمیباشد و کاربران میتوانند در صورت تمایل به این امرها اقدام نمایند
# کاربرانی که چندین اکانت در پارت تکنولوژی داشته باشند کلیه اکانت های آنها و تمامی سرویس ها بدون برگشت هزینه لغو و مسدود خواهد شد و به این افراد دیگر سرویسی ارائه نخواهد شد. این قانون برای جلوگیری از سوء استفاده در استفاده از آفر های ویژه پارت تکنولوژی میباشد که برای هر اکانت یک بار قابل استفاده هست و امنیت سوابق مشتریان میباشد که وضع شده است.
1- عدم سوء استفاده از سرویس های ارائه شده در طول این دوره
2- در هنگام عودت مبلغ هزینه کارمزد پرداخت آنلاین + مقدار مصرف سرور + جریمه در صورت نقص قوانین + هزینه کارمزد انتقال مبلغ به حساب شما و در صورت عدم وجود مشکل فنی غیر قابل حل مبلغ 5000 تومان به عنوان هزینه راه اندازی سرویس کسر و مابقی مبلغ پس از طی مراحل حسابداری به حساب شما واریز خواهد شد.
3- امکان بازگشت هزینه فقط در پلان های معمولی وجود داشته و در پلان های ویژه که به مناسبت های مختلف ارائه میشود و سرویس هایی که تخفیف خورده است امکان بازگشت وجه وجود ندارد. در صورتی که از سرویس های ما راضی نبودید لطفاً حتما با ما درمیان بگذارید، برای درخواست بازگرداندن هزینه از طریق کنترل پانل کاربری اقدام نمایید. شایان ذکر می باشد که در صورتی که دلیل شما برای بازگشت هزینه برای تیم فنی ما قانع کننده نباشد مبلغ واریزی شما به هیج وجه بازگشت نخواهد شد
4- مبلغ های کمتر از 100 هزارتومن بین 1 الی 30 روز و بالا تر از 100 هزارتومن بین 1 الی 60 روز و بالاتر از 1 ملیون بین 1 الی 180 روز برگشت میخورد
اعتماد شما به ما باعث افتخار ماست

با افتخار گروه

پارت تکنولوژی

( تمامی بند های قوانین مورد تایید و احترام مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می باشد )

شرایط و ضوابط